Zalecenie UE – ulgi dla studentów na loty!

W związku z zaleceniem Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego (ICAO) oraz Europejskiej Konferencji Lotnictwa Cywilnego (European Civil Aviation Conference – ECAC) wszystkie linie lotnicze świadczące usługi na terytorium krajów członkowskich i kandydujących do UE, od przyszłego roku będą honorować ulgi ustawowe obowiązujące w kraju, z którego pochodzi pasażer. W chwili obecnej nie znamy dokładnej daty wejścia w życie zmiany, ani szczegółowych zasad naliczania zniżek.
W związku z najnowszymi zaleceniami przewidujemy wzrost migracji w państwach europejskich zwłaszcza wśród młodzieży i młodych dorosłych. Sytuacja ta wymusza na nas pewne decyzje dotyczące obniżenia standardu lotów, zminimalizowania liczby pilotów z dwóch do jednego i uruchomienia nowych połączeń na najczęściej wybieranych trasach, natomiast jest zbyt wcześnie, aby mówić o szczegółach – tłumaczy rzecznik prasowy LOT, Małgorzata Kozieł.
Z nieoficjalnych źródeł wiemy również, że jedna z głównych tanich linii lotniczych ma zamiar wprowadzić dodatkową, bezpłatną sztukę bagażu podręcznego dla osób w wieku 18-26 za okazaniem legitymacji studenckiej. Więcej informacji wkrótce.

image

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Zalecenie UE – ulgi dla studentów na loty!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s