Gdzie szukać pomysłu (nie tylko) na Majówkę?

Mówi się, że maj to najpiękniejszy miesiąc w roku. Wiosna w pełni, w powietrzu unosi się zapach bzu i kiełby z grilla. W dodatku jeden długi weekend goni drugi. Ten główny, zwany ‚Majówką’, już za nami, ale powoli zbliża się kolejny. Boże Ciało, święto ruchome i najbliższy ustawowo wolny od pracy dzień, przypada w tym roku 26 maja (czwartek). W ten sposób możemy wygospodarować kolejny długi weekend. a jeśli nie macie pomysłu, jak go spędzić, to najwyższa pora poszukać inspiracji. Gdzie ją znaleźć? 

12 reSpoti

Wyobrażaliście sobie kiedyś przewodnik turystyczny, który jest zawsze pod ręką i mieści się w telefonie lub tablecie? Brzmi świetnie, prawda? 🙂 Dzięki młodym pasjonatom z Torunia, których połączyła wspólna miłość do podróżowania, nie ma już potrzeby przeglądania setek stron internetowych podczas wycieczki i noszenia masy broszur, map oraz ulotek! Przewodnik nazywa się reSpoti i daje możliwość wyszukania ponad 25000 wspaniałych miejsc od Bałtyku aż po Tatry: restauracje, hotele, atrakcje turystyczne i obiekty życia nocnego. reSpoti automatycznie wyszukuje atrakcje w pobliżu, dzięki czemu żadne ciekawe miejsce nie zostanie przez nas więcej pominięte. Znajdują się tam również informacje o wydarzeniach w danych obiektach – ciekawa wystawa, mecz, a może koncert ulubionego wykonawcy? Wybór ułatwiają zdjęcia, opisy oraz opinie podróżujących. reSpoti posiada też nawigację, która poprowadzi nas prosto do celu, a to oznacza koniec z błądzeniem podczas wyczekiwanego urlopu 🙂

Pomysł wirtualnego przewodnika turystycznego zrodził się dwa lata temu. Zainspirowani pasją do podróżowania Torunianie chcą, aby dzięki ich reSpoti.com każdy poczuł w sobie cząstkę podróżnika-odkrywcy, dostrzegł piękno swojego kraju, a polska turystyka wciąż się rozwijała. Przewodnik przyda się zarówno w podróżach lokalnych jak i krajowych, ponieważ daje możliwość wyszukania obiektów, które warto odwiedzić lub zobaczyć w każdej miejscowości w Polsce.

To gdzie wybieracie się na kolejny dłuuugi weekend? 😉

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s